BravoDeveloper logo

Zamieszkaj
z Bravo

Planujesz kupno jednego z naszych mieszkań? Zobacz, jak możemy Ci pomóc z najczęściej powtarzającymi się wyzwaniami.

Zobacz, jak to robimy:

Pomożemy Ci sprzedać obecną nieruchomość

Marzysz o przeprowadzce, a Twoje mieszkanie lub dom dalej nie chcą się sprzedać? Klienci nie dzwonią, a Ty chciałbyś już oddać się przyjemności płynącej z urządzania nowego wnętrza? We współpracy z najlepszymi agentami zaopiekujemy się sprzedażą Twojej nieruchomości szybko i pewnie, dbając o każdy szczegół transakcji. Dzięki temu zyskasz czas na to, co najważniejsze – na spełnianie swoich marzeń o nowym mieszkaniu.

Wybieram

Ułatwimy uzyskanie kredytu

Na samą myśl o przeglądaniu dziesiątek ofert w różnych bankach kręci Ci się w głowie? Boisz się, że wybierzesz ofertę, która nie będzie tą najbardziej korzystną? A może martwisz się, czy w ogóle Twoje zarobki zagwarantują Ci odpowiednią kwotę kredytu? Współpracujemy z doświadczonymi doradcami kredytowymi, którzy od lat pomagają naszym klientom uzyskiwać kredyty na dobrych warunkach. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc w tej kwestii.

Wybieram

Razem urządzimy Twoje wnętrze

Wielu naszych klientów, już w momencie oglądania mieszkania, ma w głowie jego finalny wygląd. Doskonale wiedzą, czego chcą i co powinno się znaleźć w wymarzonym M. Równie często nie mają jednak pojęcia, jak zabrać się do urządzania wnętrza, gdzie zamówić odpowiednie materiały i komu poświęcić wykończenie. Zaufaj naszym sprawdzonym wykonawcom i architektom, z których pomocą uzyskasz efekt, jakiego oczekujesz!

Wybieram

Sprawimy, że zamieszkasz w inteligentnym domu

Sprawdź, jakie systemy instalujemy w naszych mieszkaniach – co otrzymujesz na start jako nasz standard i jak możemy Ci pomóc w rozwinięciu Twojego wymarzonego systemu smart home. Razem z doświadczonym i certyfikowanym partnerem zadbamy o to, aby Twoja nowa nieruchomość wspierała Cię w codziennych obowiązkach i oszczędzała Twoja pieniądze.

Wybieram

    Zostaw kontakt, oddzwonimy