Przystań

Zawieszenie wiechy na inwestycji Przystań

Developer Bravo 29 października świętował uroczyste zawieszenie wiechy na inwestycji Przystań przy ulicy Majkowskiego w Kartuzach. Zaproszeni zostali klienci, przedstawiciele kartuskiego samorządu, ks. Piotr Krupiński, ks. Ryszard Różycki, media, architekci, podwykonawcy a także inni przedstawiciele firm związanych z realizacją inwestycji i przyjaciele firmy Bravo Developer.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie czternastej  przemówieniem prezesa Tomasza Grzenkowicza oraz przywitaniem gości. Została też przedstawiona pokrótce historia budowy osiedla wygłoszona przez przedstawiciela firmy Bravo Developer:

W maju 2020r ogrodziliśmy teren inwestycji, wbiliśmy pierwszą łopatę i rozpoczęliśmy budowę pierwszego budynku Przystani. Już po dwóch miesiącach rozpoczęliśmy  budowę drugiego budynku, a na wiosnę tego roku rozpoczęliśmy budynek numer trzy. Nie zwalniamy tempa. Dzisiaj  budynek numer jeden jest gotowy w 99% -pozostały drobne prace kosmetyczne, w budynku numer dwa trwają ostatnie prace wykończeniowe a budynek numer trzy kończymy stan surowy. Do ukończenia osiedla zaplanowane są jeszcze 2 budynki. Dokładnie 23 miesiące temu zawiesiliśmy wiechę na budowie Ceynova, gdzie dzisiaj mieszkańcy mogą cieszyć się swoimi mieszkaniami. Tak i tutaj na tej inwestycji na początku przyszłego roku pierwsi mieszkańcy będą odbierali  klucze do swoich lokali.

Po przemówieniu nastąpiło poświęcenie wieńca i inwestycji przez  ks. proboszcza Piotra Krupińskiego i ks. proboszcza Ryszarda Różyckiego a następnie zawieszenie wiechy. Przedstawiciele firmy, zaproszeni klienci, goście i pracownicy spotkali się przy wspólnym stole, gdzie na wszystkich czekał poczęstunek, w którym każdy wybrał coś dla siebie. Podczas  poczęstunku odbyły się rozmowy dotyczące całej inwestycji, klienci mieli możliwość konsultacji z architektem a także była to okazja do obejrzenia mieszkań pokazowych.

Inwestycja Przystań położona jest w malowniczej scenerii, nieopodal jeziora Klasztornego Dużego oraz Klasztornego Małego przy ul. Majkowskiego. To wręcz idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość natury. Powstaje tam 199 mieszkań a dla mieszkańców dostępne będą  miejsca postojowe w hali garażowej podziemnej, miejsca parkingowe naziemne oraz komórki lokatorskie.

Bravo Developer nie zwalnia tempa i prowadzi ekspansję na rynku Trójmiejskim gdzie obecnie powstają takie inwestycje jak Osiedle Quercus, Osiedla Javorova oraz apartamenty Park Gutenberga. O tych wszystkich inwestycjach podczas wiechy można było porozmawiać z doradcami dewelopera.

 

 

 

Polecane artykuły

Dzień Otwarty Biura Sprzedaży przy ul. Jaworowej w Gdańsku

Bravo Developer, specjalizujący się w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie województwa pomorskiego serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty Biura Sprzedaży przy ulicy Jaworowej w Gdańsku w dniu 23 kwietnia, w godz. od 10:00 do 18:00. Doradztwo, dobra atmosfera, konkursy i upominki – to czeka na każdego kto odwiedzi nasze modułowe Biuro Sprzedaży Javorova na terenie […]

Aktualności z firmy
Bravo Developer

Wyjątkowe mieszkanie wykończone pod klucz w inwestycji Przystań

Inwestycja Przystań to jedna z wielu udanych  inwestycji Bravo Developer w Kartuzach. To osiedle przy ulicy Majkowskiego w pobliżu dwóch jezior oraz terenów rekreacyjnych. Oferta obejmuje ostanie mieszkanie Etapu I,  wykończone pod klucz oraz nieruchomości Etapu II i III. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji zakupu mieszkania B1.A.M1 oraz spojrzenie na jego kompleksowe wykończenie w […]

Bezpłatne konsultacje z ekspertem ds. kredytów mieszkaniowych w Bravo Developer

Bravo Developer to nie tylko doskonałe mieszkania, ale również wsparcie aktualnych i potencjalnych klientów w zakresie decyzji i odpowiedzi dotyczących dynamicznych zmian w przepisach i kredytach mieszkaniowych. Oferujemy w tej sytuacji wyjątkowe, bezpłatne spotkanie z niezależnym i obiektywnym ekspertem ds. kredytów hipotecznych. Wystarczy zadzwonić do jednego z naszych biur sprzedaży, zostawić swoje preferencje i kontakt. […]

Inwestycja Przystań w Kartuzach - 26.04.2022

W budynku B1 niemal zakończyliśmy już odbiory mieszkań przez Klientów. Obecnie finalizujemy części wspólne. Wprowadzając się do mieszkań na parterze, możemy od razu cieszyć się zielenią. Realizacja budynku B2 również zmierza ku końcowi. Latem chcielibyśmy przekazać klucze nowym mieszkańcom.    

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy w 2022

Zespół Brawo Developer życzy wszystkim wspaniałej Wielkanocy 2022.

Dzień Otwarty Biura Sprzedaży przy ul. Jaworowej w Gdańsku

Bravo Developer, specjalizujący się w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie województwa pomorskiego serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty Biura Sprzedaży przy ulicy Jaworowej w Gdańsku w dniu 23 kwietnia, w godz. od 10:00 do 18:00. Doradztwo, dobra atmosfera, konkursy i upominki – to czeka na każdego kto odwiedzi nasze modułowe Biuro Sprzedaży Javorova na terenie […]

Projekt.B1.B.M1

Mieszkanie z projektem wnętrza w inwestycji Przystań (sprzedane)

Mieszkanie z projektem wnętrza od profesjonalnego projektanta, wraz z wizualizacją i  specyfikacją w cenie nieruchomości, z pewnością pozwoli klientom zadbać o wykończenie własnego M z możliwością maksymalnego wykorzystania potencjału pomieszczeń, komfortowo i zgodnie z najnowszymi trendami. Taki prezent otrzyma klient, który stanie się szczęśliwym właścicielem dwupokojowego mieszkania B1/B/M1.  To jedyna taka oferta w inwestycji Przystań […]

Willa Park Gutenberga w marcu 2022

Otoczenie willi Park Gutenberga zaczyna rozkwitać. Koniec marca 2022 to czas, kiedy wokół budynku trwają nasadzenia oraz inne prace z zakresu architektury zieleni, które nadadzą roślinności i trawnikom odpowiednią formę i stan.

Przystań. 25.03.2022

Trwają ostatnie prace wykończeniowe w budynku B1, który został już oddany do użytku. Jesteśmy na etapie przekazywania kluczy przyszłym mieszkańcom osiedla.    

Quercus 23.03.2022

Obszar osiedla Quercus przy ulicy Wielkopolskiej w Gdańsku zapoczątkowały w lipcu 2021 r. prace budowlane związane z powstawaniem budynku B1. Trwają w związku z tym regularne prace na placu budowy, które w ostatnim tygodniu marca obejmują m. in.: wznoszenie ostatniej kondygnacji B1 oraz wstawianie okien.

    Zostaw kontakt, oddzwonimy