Promowane wpisy
17 czerwca, 2022

Otwarta Sobota Biura Quercus w Gdańsku

Otwarta Sobota Quercus to jedno z naszych kolejnych spotkań organizowanych w biurach sprzedaży Bravo Developer w Gdańsku. Już 25 czerwca 2022 r. każda osoba rozważająca zakup nowego „M”  dla siebie, bliskich lub po prostu zainteresowana atrakcyjną nieruchomością w doskonałej cenie, będzie miała okazję poznać wyjątkową ofertę dwupokojowych mieszkań budynku pierwszego oraz plany rozwoju kolejnych etapów inwestycji Quercus, realizowanej w otoczeniu zieleni i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska.

Dobra atmosfera, doradztwo, prezentacje, wakacyjna promocja, upominki – czekają na każdego kto odwiedzi gdańskie Biuro Quercus przy ulicy Wielkopolskiej 51 w pierwszą sobotę wakacji. Przez cały dzień, od godziny 10:00 do 16:00, Doradcy Bravo Developer będą opowiadać o  miejscu stworzonym dla tych, którzy myślą o bezpiecznej przyszłości, sprawdzonej jakości w dobrej lokalizacji i przyjaznej infrastrukturze.

Portfolio mieszkań dwupokojowych w szczególności przypadnie do gustu parom, singlom, osobom myślącym o zmianie lokalizacji i miejscu, które łączy w sobie komfort, bezpieczeństwo i otoczenie natury. Atutami osiedla, na które składać się będą cztery sześciokondygnacyjne budynki, będą z pewnością: bezpośrednie sąsiedztwo Potoku Maćkowy z wiekowymi dębami, ścieżki spacerowe, jak i liczne części wspólne sprzyjające integracji i aktywności fizycznej (siłownia, plac zabaw, wiata grillowa, itp.).

Uczestnicy Otwartej Soboty Quercus poznają wszystkie możliwości inwestycji, jej otoczenie i sposób wykonania. Będą mogli zapytać o najdrobniejszy szczegół oraz uzyskają pomoc w podjęciu kluczowych decyzji. Każdy kto w tym dniu lub po spotkaniu w sobotę, zdecyduje się podpisać umowę rezerwacyjną, otrzyma w prezencie bardzo dobrej jakości ciśnieniowy ekspres do kawy!* To nie wszystko – ponieważ przygotowaliśmy powitalny pakiet praktycznych upominków dla każdego odwiedzającego.

Osoby, które chciałyby zarezerwować spotkanie z doradcą o konkretnej godzinie, pomiędzy 10:00 a 16:00 25.06.22, proszone są o wysłanie maila z imieniem i nazwiskiem oraz wskazaniem godziny na adres: agnieszka.kuczek@bravodeveloper.pl, w tytule wpisując „Otwarta sobota”.

Opiekun inwestycji: Agnieszka Kuczek, tel. 724 200 002, mail: agnieszka.kuczek@bravodeveloper.pl.

———————————————————————

*Szczegóły promocji handlowej:

Link do nieruchomości został skopiowany do schowka!