Promowane wpisy
13 kwietnia, 2022

Dzień Otwarty Biura Sprzedaży przy ul. Jaworowej w Gdańsku

Bravo Developer, specjalizujący się w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie województwa pomorskiego serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty Biura Sprzedaży przy ulicy Jaworowej w Gdańsku w dniu 23 kwietnia, w godz. od 10:00 do 18:00.

Doradztwo, dobra atmosfera, konkursy i upominki – to czeka na każdego kto odwiedzi nasze modułowe Biuro Sprzedaży Javorova na terenie inwestycji (dojazd: trzeci skręt w prawo od ulicy Jaworowej).

Przez całą sobotę, od godziny 10:00 do 18:00, Doradcy Bravo Developer będą opowiadać Gościom o nowym, wyjątkowym osiedlu, na które będą składały się dwa kameralne budynki wykończone niczym w segmencie premium – usytuowane w dolince, 15 minut od centrum. Uczestnicy poznają możliwości inwestycji, jej otoczenie i sposób wykonania. Będą mogli zapytać o najdrobniejszy szczegół oraz uzyskają pomoc w podjęciu kluczowych decyzji. Każdy kto w tym dniu zdecyduje się podpisać umowę rezerwacyjną otrzyma w prezencie bardzo dobrej jakości ciśnieniowy ekspres do kawy! (wg regulaminu promocji)*

To nie wszystko, ponieważ przygotowaliśmy również inne niespodzianki:

  1. konkurs „Hasło dla Javorovej”* – z nagrodą w postaci dwuosobowego vouchera na dwudniowy pobyt z pełnym wyżywieniem w pięknym Pałacu Łebunia na Kaszubach
  2. powitalny pakiet praktycznych upominków dla każdego odwiedzającego.

Przyjdź i poznaj z nami adres, który warto odkryć.

Osoby, które chciałyby zarezerwować spotkanie z doradcą o konkretnej godzinie, pomiędzy 10:00 a 18:00, proszone są o wysłanie maila z imieniem i nazwiskiem oraz wskazaniem godziny na adres: mieszkania@bravodeveloper.pl w tytule wpisując „Rezerwacja wizyty”.

——————————————————————————————-

*Szczegóły konkursu i promocji:

Link do nieruchomości został skopiowany do schowka!