Aktualności
9 kwietnia, 2021

Osiedle, które się wyróżnia

Nazwa Quercus pochodzi od łacińskich słów Quercus robur, oznaczających dąb szypułkowy.

Drzewo, które odznacza się długowiecznością, siłą, wielkością i rozłożystą koroną, pod którą można zaznać odrobiny relaksu. Dęby szypułkowe to też drzewo gęsto występujące na Łostowicach-Ujeścisku — dzielnicy, w której powstaje Quercus.

Gdzie dokładnie powstanie inwestycja Quercus?
Quercus powstaje w Gdańsku, na Łostowicach-Ujeścisku, przy ul. Wielkopolskiej. To prężnie rozwijająca się część miasta, dlatego chcieliśmy stworzyć tu miejsce, które wyróżni się spokojem i naturalnym otoczeniem.
Do centrum Gdańska dojedziemy w 15 minut, a dookoła jest wszystko, czego mogą potrzebować mieszkańcy — duża liczba sklepów, punktów medycznych, przedszkoli i szkół. to, co wyjątkowe w lokalizacji tej inwestycji, to jej najbliższe otoczenie.
Chcemy stworzyć miejsce idealne nie tylko do codziennego życia, ale też nieprzemijający powód do spacerów wśród piękna niemal dzikiej przyrody.

Co, oprócz lokalizacji, wyróżnia Quercusa na tle pozostałych inwestycji?
Całe to zielone otoczenie, wykorzystujące naturalne zadrzewienie, to naprawdę mocny punkt.
Zadbaliśmy o to, żeby ścieżki spacerowe urzekały pięknem i nikomu nie zabrakło miejsca do wspólnego wypoczynku. W projekcie postawiliśmy między innymi na wiatę grillową, place zabaw i zewnętrzne siłownie. Nawet zbiornik retencyjny będzie przypominać oczko wodne z bujną roślinnością!
Natomiast wiadomo, że nie samą naturą człowiek żyje. W środku Quercusa znajdziemy funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań z przestronnymi loggiami lub prywatnymi ogródkami. Jak zawsze zadbaliśmy o każdy szczegół. Nie chcemy, żeby ktokolwiek, kto zdecyduje się na zakup mieszkania w tej inwestycji, poczuł, że idzie na jakieś kompromisy w stosunku jakości do ceny. Misją Bravo było i jest oferowanie mieszkań o jakości premium w cenie nieruchomości z segmentu średniego.

Kiedy zatem możemy spodziewać się startu sprzedaży i konkretnych ofert?
Sprzedaż rusza 24 maja 2021 roku. Wtedy wszystko będzie jasne

Agnieszka Kuczek doradca ds. sprzedaży mieszkań +48 724 200 002 agnieszka.kuczek@bravodeveloper.pl

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

    Link do nieruchomości został skopiowany do schowka!