Osiedle, które się wyróżnia

Dlaczego nasza najnowsza inwestycja — Quercus — jest warta Twojej uwagi?

 

 

 

 

Nazwa Quercus pochodzi od łacińskich słów Quercus robur, oznaczających dąb szypułkowy. Drzewo, które odznacza się długowiecznością, siłą, wielkością i rozłożystą koroną, pod którą można zaznać odrobiny relaksu. Dęby szypułkowe to też drzewo gęsto występujące na Łostowicach-Ujeścisku — dzielnicy, w której powstaje Quercus.

Gdzie dokładnie powstanie inwestycja Quercus?

Patrycja Dziewiątkowska: Quercus powstaje w Gdańsku, na Łostowicach-Ujeścisku, przy ul. Wielkopolskiej. To prężnie rozwijająca się część miasta, dlatego chcieliśmy stworzyć tu miejsce, które wyróżni się spokojem i naturalnym otoczeniem.

Do centrum Gdańska dojedziemy w 15 minut, a dookoła jest wszystko, czego mogą potrzebować mieszkańcy — duża liczba sklepów, punktów medycznych, przedszkoli i szkół.

Zobacz stronę inwestycji 👉  https://bravodeveloper.pl/inwestycja/quercus/

Jednak to, co wyjątkowe w lokalizacji tej inwestycji, to jej najbliższe otoczenie. Od samego początku chcieliśmy oddać naturze więcej, niż zabierzemy budową. Dlatego też tereny dookoła Quercusa będą przypominać łąki. Chcemy stworzyć miejsce idealne nie tylko do codziennego życia, ale też nieprzemijający powód do spacerów wśród piękna niemal dzikiej przyrody.

Co, oprócz lokalizacji, wyróżnia Quercusa na tle pozostałych inwestycji?

Całe to zielone otoczenie, wykorzystujące naturalne zadrzewienie, to naprawdę mocny punkt. Zostańmy przy nim jeszcze chwilę.

Zadbaliśmy o to, żeby ścieżki spacerowe urzekały pięknem i nikomu nie zabrakło miejsca do wspólnego wypoczynku. W projekcie postawiliśmy między innymi na wiatę grillową, place zabaw i zewnętrzne siłownie. Nawet zbiornik retencyjny będzie przypominać oczko wodne z bujną roślinnością!

Niemal każdy element inwestycji zostanie wykorzystany na rzecz tworzenia przyjaznego środowisku ekosystemu. Również dachy budynków zostaną zagospodarowane w taki sposób, aby Quercus mógł dostarczać naturze tyle samo radości, co jego mieszkańcom. Ale o tym nieco później 🙂

Natomiast wiadomo, że nie samą naturą człowiek żyje. W środku Quercusa znajdziemy funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań z przestronnymi loggiami lub prywatnymi ogródkami. Jak zawsze zadbaliśmy o każdy szczegół. Nie chcemy, żeby ktokolwiek, kto zdecyduje się na zakup mieszkania w tej inwestycji, poczuł, że idzie na jakieś kompromisy w stosunku jakości do ceny. Misją Bravo było i jest oferowanie mieszkań o jakości premium w cenie nieruchomości z segmentu średniego.

Czy już teraz możemy powiedzieć coś o cenach?

Tak, myślę, że to dobry moment 🙂 Najlepiej będzie posłużyć się kilkoma przykładami:

  1. mieszkania dwupokojowe, o powierzchni od 39,5 m2 do 43 m2, sprzedawane będą za 282 300,00 zł,
  2. trzypokojowe o metrażach od 66 m2 dostępne będą za 415 200,00 zł,
  3. czteropokojowe, o powierzchni przekraczającej 70 m2, wycenione są na 448 500,00 zł.

Kiedy zatem możemy spodziewać się startu sprzedaży i konkretnych ofert?

Sprzedaż rusza 24 maja 2021 roku. Wtedy wszystko będzie jasne 🙂

 

Zobacz stronę inwestycji 👉  https://bravodeveloper.pl/inwestycja/quercus/

 

 

Polecane artykuły

Przystań

Zawieszenie wiechy na inwestycji Przystań

Developer Bravo 29 października świętował uroczyste zawieszenie wiechy na inwestycji Przystań przy ulicy Majkowskiego w Kartuzach. Zaproszeni zostali klienci, przedstawiciele kartuskiego samorządu, ks. Piotr Krupiński, ks. Ryszard Różycki, media, architekci, podwykonawcy a także inni przedstawiciele firm związanych z realizacją inwestycji i przyjaciele firmy Bravo Developer. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie czternastej  przemówieniem prezesa Tomasza Grzenkowicza […]

Przystań 05112021

Przystań 05.11.2021

Quercus 25.10.2021

Quercus 05.11.2021

Park Gutenberga 05.11.2021

 

Quercus 25.09.2021

Przystań 25.09.2021

Przystań 25.09.2021

Park Gutenberga 25.09.2021

Park Gutenberga 25.09.2021

   

Park Gutenberga: 11.08

Quercus: 16.08

Przystań: 13.08

    Zostaw kontakt, oddzwonimy