Aktualności
6 kwietnia, 2023

Nagroda Burmistrza – Kartëskô Skra

Brawo my!

W ramach uroczystości związanych ze świętowaniem 100-lecia nadania praw miejskich Kartuzom, 31 marca w Kartuskim Centrum Kultury odbyła się gala rozdania nagród.

Podczas obchodów przyznane zostały Nagrody Burmistrza – Kartëskô Skra. Otrzymały je osoby, które wyjątkowo przysłużyły się do rozwoju miasta. Wśród wyróżnionych znalazła się firma Bravo Developer. Nagrodę w kategorii „przedsiębiorczość” burmistrz Mieczysław Gołuński przyznał za „realizację inwestycji służących tworzeniu wysokiej jakości bazy mieszkaniowej w Stolicy Kaszub, profesjonalizm w kontaktach z klientami i budowanie marki firmy godnej zaufania”.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego wyróżnienia, realizując nasze projekty zawsze staramy się, aby jak najlepiej harmonizowały one z otaczającą tkanką miejską poprzez kontynuacje istniejących rozwiązań lub też dopełnienie brakujących elementów, zarówno pod względem funkcji, jak i architektury. W Bravo Developer „budujemy tak jak, sami chcielibyśmy mieszkać” to hasło nie jest pustym frazesem, tylko solidnym fundamentem naszej działalności, do którego powyższa nagroda dokłada kolejną cegiełkę. Dziękujemy!

Poznaj nasze inwestycje

Link do nieruchomości został skopiowany do schowka!