Aktualności
26 kwietnia, 2023

Lider Nieruchomości Otodom 2022

Gala finałowa

Za nami finałowa gala 5. edycji konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2022. W tym roku, po raz pierwszy, poza najlepszymi agencjami nieruchomości, wyłoniono najlepszych w Polsce deweloperów.

Z wielką radością przekazujemy, że spośród najlepszych deweloperów w Polsce, Bravo Developer wyróżniono 3. miejscem w kategorii Rynki Główne Trójmiasto!

Aby znaleźć się w gronie laureatów konkursu, każdy z uczestników przechodził czteroetapowy proces weryfikacji. Każdy z etapów wyłaniał marki, które najlepiej odpowiadają na potrzeby branży i świadczą najwyższej jakości usługi. Badaniu zostały poddane m.in. treści umieszczane przez dewelopera na witrynach internetowych, dostępność informacji na temat inwestycji oraz badano poziom obsługi klienta. Ostatnim etapem były obrady specjalnie powołanej Kapituły Konkursowej składającej się z ekspertów ściśle związanych z rynkiem deweloperskim. Nad przebiegiem konkursu czuwała niezależna agencja badawcza IQS.

Po czterech etapach wnikliwej analizy, pośród wyróżnionych, Bravo Developer znalazło się w TOP 5 najlepszych deweloperów rynku trójmiejskiego. Zwieńczeniem konkursu była uroczysta gala finałowa, która odbyła się 21 kwietnia w Warszawie. Bravo Developer, uplasowało się na podium zajmując 3 miejsce w kategorii Rynki Główne – Trójmiasto

Jesteśmy niezmiernie dumni z bycia w gronie najlepszych deweloperów w Polsce.

“Budujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać” to nie tylko puste słowa, a codziennie wypełniana obietnica. Do sukcesu nie ma drogi na skróty. Otodom, dziękujemy za uznanie!

Poznaj nasze inwestycje

Link do nieruchomości został skopiowany do schowka!