BravoDeveloper logo
'ceynowa'

Ceynowa

Inwestycja Ceynowa to współczesna interpretacja historycznej zabudowy miasta. Białe budynki i szklane elementy architektury gwarantują poczucie przestrzeni.

Zapytaj

Kartuzy
ul. Floriana Ceynowy

mieszkań:
76

metraż:
32,69–110,55 m2

O inwestycji

W inwestycji Ceynowa swoją oazę znajdą zarówno młodzi, ambitni ludzie, jak i rodziny szukające spokoju pośród zieleni oraz jezior. Budynek znajduje się w samym centrum miasta, u styku ulic Majkowskiego, Ceynowy oraz 3 Maja, co czyni go idealnym punktem na mapie, dającym swobodę w codziennymdziałaniu. Bliskość węzła komunikacyjnego, szkół, przedszkoli, sklepów oraz punktów usługowych czy gastronomicznych to niewątpliwy atut tej lokalizacji.

Inwestycja w centrum Kartuz daje możliwość korzystania ze wszystkich uroków miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie Ceynowy znajdują się sklepy, restauracje, szkoła oraz kościół. Wyjątkowe położenie, wokół zielonych terenów, pozwala rozkoszować się pięknem przyrody. Bliskość natury w tym przypadku oznacza wspaniałe jeziora, parki oraz lasy. To niepowtarzalna okazja, by kaszubskie krajobrazy mieć na wyciągnięcie ręki.

Centrum Kartuz

O czymkolwiek nie pomyślisz, masz to w zasięgu ręki. Komfort zapewniony!

Bezcenna cisza

Budując tę inwestycję, zastosowaliśmy wszystkie wygłuszające technologie

Komfort na co dzień

Komórka lokatorska i miejsce w hali garażowej to standard dla mieszkańców inwestycji

Lokalizacja

Inwestycja położona jest blisko centrum, ale równocześnie dzieli je zaledwie kilka kroków od wyjątkowych lasów oraz jezior. Mieszkania znajdują się w pobliżu węzła komunikacyjnego, skąd łatwo dostać się można do Trójmiasta. Co ważne dla rodziców, w najbliższej okolicy znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa.

Nawiguj
54.335381 18.1994443 18
Nawiguj

Kontakt

Marcin
Bobkowski

667 797 779

    Zostaw kontakt, oddzwonimy