Natura

Natura

Widok na piękne kaszubskie jeziora

Rekreacja

Rekreacja

Promenada wokół jeziora oraz infrastruktura rekreacyjna i pieszo-rowerowa

Edukacja

Edukacja

Żłobek, przedszkole i szkoła w bliskiej odległości

Osiedle Na Stoku

Osiedle Na Stoku

Lokalizacja

Osiedle „Na stoku” to przemyślany, a także nowoczesny zespół budynków mieszkalnych usytuowanych w kameralnej części Kartuz przy ul. Prokowskiej. Szeroka gama metrażu wzbogacona o możliwość swobodnej aranżacji ścian działowych ułatwia dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb. Znakomita lokalizacja stwarza doskonałe warunki zarówno do wypoczynku, jak i rekreacji. W zależności od kondygnacji mieszkańcy mogą korzystać z przestronnych balkonów tudzież tarasów. Osiedle z dwóch stron otoczone jest lasem, na dodatek jego zachodnią część zamyka panorama doliny jeziora Klasztornego. 

Standard

Inwestycja Na Stoku wyróżnia się wysokim standardem wykończenia zarówno części wspólnych, jak i lokali mieszkalnych. Mieszkania są starannie zaprojektowane pod kątem funkcjonalności pomieszczeń. Ściany w lokalu są pokryte tynkiem cementowo-wapiennym, szpachlowane i również pokryte farbą gruntującą, oszczędzając czas, a także pieniądze potrzebne na wykończenie. Lokale na wyższych piętrach posiadają balkony. Tym, co zdecydowanie wyróżnia osiedle Na Stoku od innych inwestycji w sąsiedztwie, jest ogrzewanie gazowe sterowane indywidualne przy pomocy dwufunkcyjnego piecyka. Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko awarii ciepła od dużych dostawców.

Na Stoku - 1

Na Stoku - 2

Otoczenie

W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajdują się kaszubskie jeziora – Klasztorne Małe, a także Klasztorne Duże oraz Gaj Świętopełka.

Miejsca parkingowe

Dla wygody mieszkańców przewidziano podziemne hale garażowe oraz na dodatek naziemne miejsca parkingowe.

Bezpieczeństwo

Osiedle jest zamknięte oraz posiada szlaban dla pojazdów, co zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenie inwestycji znajduje się również plac zabaw dla dzieci, do którego – dzięki ogrodzeniu całego osiedla – nie mają dostępu osoby postronne.

Rekreacja

Zlokalizowana nieopodal promenada otaczająca jeziora Klasztorne Małe, daje wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu. Nad jeziorem, w pobliżu dawnych zabudowań klasztornych Zakonu Kartuzów znajduje się Gaj Świętopełka. Ten niewielki kompleks leśny służący rekreacji, to jeden z najbardziej urokliwych zakątków Kartuz. Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z planowanej infrastruktury rekreacyjnej i pieszo-rowerowej. 

Plac zabaw

plac zabaw

Osiedle ogrodzone

osiedle ogrodzone

 • Zakupy Zakupy
 • Edukacja Edukacja
 • Służba zdrowia Służba zdrowia
 • Rekreacja Rekreacja
 • Restauracje Restauracje
 • Park Park
 • Przystanek autobusowy Przystanek autobusowy

Galeria inwestycji Na Stoku

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Marcin Bobkowski doradca ds. sprzedaży mieszkań +48 667 797 779 marcin.bobkowski@bravodeveloper.pl

Zostaw kontakt, oddzwonimy.


  Poznaj nasze pozostałe inwestycje

  Link do nieruchomości został skopiowany do schowka!